Przemyślenia

Witajcie w Nowym Roku

Hej Kochani!

Witam serdecznie w Nowym Roku 🙂 Jak spędziliście Sylwestra? Bo mam nadzieję, że Wasz wskok w Nowy Rok był bardzo udany i pozytywny 🙂 Ja w tym roku na spokojnie w gronie rodzinnym, ot taka mała domówka.

Robicie jakieś plany na Nowy Rok? Bo ja nie. Wolę nie planować, bo życie lubi nas zaskakiwać i czasem nic z tych planów mi nie wychodzi, jeśli zostaną wypowiedziane na głos 🙂 Co wcale nie oznacza, że ich nie mam, bo one są tylko czekają w ukryciu na realizację. Fajnie to wszystko co mam na myśli ujął Woody Allen w swoim cytacie: Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość”.

Dziś wyjątkowo chciałabym Was zaprosić do pewnej zabawy 😉 Quiz, a raczej wykreślankę zobaczyłam u mojej dobrej znajomej i za jej zgodą postanowiłam wykorzystać. Jestem bardzo ciekawa co Was czeka w Nowym Roku? Podzielcie się co Wam wyszło po odczytaniu 3 słów? Bo mi  ciekawe połączenie: miłość, samochód i przygoda, czyli zapowiada się bardzo interesujący i rok i oby taki był, oczywiście w pozytywnym znaczeniu 🙂

26229338_515713455478884_459527407448579533_n

Pozdrawiam serdecznie,

Zostań specjalista w projektowaniu1

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s